Puudutan ja õpin: Meri - Joanna Wisniewska
search
  • Puudutan ja õpin: Meri - Joanna Wisniewska
  • Puudutan ja õpin: Meri - Joanna Wisniewska

Puudutan ja õpin: Meri - Joanna Wisniewska

5,00 €
Maksudeta

Kirjastus: Felistella
Linn: Tallinn
Aasta: 2020
Lehekülgi: 10

Seisukord: pisut kulunud ja katkised kaaned, sisu olemas ja loetav

Mõõdud: 175x175 mm
Suurus: kõvakaaneline

Kogus
Viimased tooted laos

Väikelapsed õpivad oma esimestest eluhetkedest alates nende jaoks tundmatut maailma tundma taktiilsete aistingute abil. Iga päevaga muutub huvi kõige uue vastu üha suuremaks. Aga kui palju kõike seisab neil veel ees tundma õppida!

Taktiilsete vahetükkidega raamat „Meri” on loodud spetsiaalselt teadmishimuliste väikelaste jaoks ja on suunatud sensoorsete aistingute arendamiseks. Isegi kõige nooremate lugejate jaoks lihtsaid ja arusaadavaid luuletusi on täiendatud erksate illustratsioonidega.

Värvikas kaaneümbris on nii meelitav! Sõbralik kala justkui kutsub haaravat veealust maailma külastama. Iga lehekülje on hõivanud kindel tegelane. Siin on nii heatahtlik hai, kes jälgib mitmevärviliste kalade parve, kui ka tõsise pilguga merihobu, ja tark kilpkonn, kes vestleb armsalt naabri-krabiga.

Mereelanikud on valmistatud spetsiaalse silikoonist vahetükiga taktiilsete aistingute arendamiseks. Ruumilised mustrid ei kordu, mis aitab väikelapsel pealispindu teineteisest eristada.

Raamatu valmistamiseks kasutatakse ainult hüpoallergeenseid materjale. Tugevad kartongist leheküljed ja erihooldust mittevajavad silikoonist vahetükid muudavad tavalise raamatu-mänguasja täisväärtuslikuks õppevahendiks.

1 Ühik

Lisainfo

Keel
Eesti
Seisukord
Kasutatud