Alkeemik - Michael Scott
search
  • Alkeemik - Michael Scott

Alkeemik - Michael Scott

25,00 €
Maksudeta

Autor : MICHAEL SCOTT
Lehekülgede arv : 352
Mõõtmed : 140 x 220
Avaldamise aeg : 09.05.2013
Tõlkija : Bibi Raid
Toimetaja : Mari Klein
Sari : Surematu Nicholas Flameli saladused

Kogus
Viimased tooted laos

Tema teab saladust, mis võib maailma hukutada.
Tõde: Nicholas Flamel sündis Pariisis 28. septembril 1330. aastal. Pea seitsesada aastat hiljem tuntakse teda kui oma aja suurimat alkeemikut. Räägitakse, et ta avastas igavese elu saladuse. Ajalooürikute kohaselt suri ta 1418. aastal.
Ent tema hauakamber on tühi.
Legend: Nicholas Flamel elab. Kuid ainult seetõttu, et on sajandite jooksul valmistanud igavese elu eliksiiri. Igavese elu saladus peitub raamatus, mida Flamel valvab – maag Abrahami raamatus. See on kõige vägevam raamat, mis kunagi loodud. Valedes kätes võib see maailma hävitada. 
Just seda kavatsebki doktor John Dee raamatut varastades teha. Inimkond ei saa toimunust aimu enne, kui on juba liiga hilja. Ning kui ettekuulutus tõele vastab, on Sophie ja Josh Newman ainsad, kel on vägi päästa see maailm, mida meie tunneme.
Mõnikord osutuvad legendid tõeks.
Ning Sophie ja Josh Newman leiavad end kõigi aegade kõige suurema legendi keskmest.
Iidne raamat on kadunud. Ja tänapäeva maailma ähvardab oht igaveseks koost laguneda.
Mütoloogiliste ja folkloorsete teoste autor Michael Scott on üks Iirimaa edukamaid kirjanikke. Fantaasia-, ulme-, ja õuduskirjanduse ning folkloori vanameistrit nimetas Irish Times „nende saarte Fantaasiakuningaks”. Ta elab ja töötab Dublinis.

1 Ühik

Lisainfo

Keel
Eesti
Seisukord
Kasutatud