Kuidas ta seda suudab - Allison Pearson
search
  • Kuidas ta seda suudab - Allison Pearson
  • Kuidas ta seda suudab - Allison Pearson

Kuidas ta seda suudab - Allison Pearson

9,50 €
Maksudeta

Kirjastus: Pegasus
Linn: Tallinn
Aasta: 2011
Tõlkija: Tiia-Mai Nõmmik
Lehekülgi: 368

Seisukord: sisul üks leht pisut katki, muidu normaalses korras raamat

Mõõdud: 200x130 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Kogus
Viimased tooted laos

Saage tuttavaks – Kate Reddy, fondihaldur ja kahe lapse ema, kes suudab kaubelda viie valuutaga viies ajatsoonis ning saada enda ja lapsed pestud, riidesse ja majast välja poole tunniga.
Pidevas ajapuuduses vaeveldes loeb Kate sekundeid samamoodi nagu teised naised kaloreid. Ühelt kohtumiselt teisele tormates kerib ta peas katkematu lint töötava ema kohustustest: ära unusta kliendiaruandeid, batuutlossid, transatlantiline kaugekõne, jõulunäidend, kontrolli Dow Jonesi, ütle hügieeniku aeg ära, trimmi vaagnapõhja, leia aega seksiks... Manipuleeriv lapsehoidja; austraallasest boss, kes vahib Kate´i rindu, nagu oleks need sooduspakkumisel; vaikselt kannatav abikaasa; sõnatus hämmingus ämm ja äi; kaks tähelepanu nõudvat last ja meili-armuke – tulemuseks on naine, kes peab žongleerima korraga nii paljude pallidega, et varem või hiljem kukub mõni neist maha...
Romaanis, mis on ühtaegu pööraselt naljakas ja valusalt nukker, tunneb iga töötav ema ära oma süümepiinarohke salaelu: enesesüüdistused, koomilised pettused, võltsimised, peadpööritav väsimus ja meeleheide.

1 Ühik

Lisainfo

Keel
Eesti
Seisukord
Kasutatud